BALIONAI

Įvairių formų, spalvingi ir personažus įkūnijantys foliniai helio balionai sukurs Jūsų namuose tikrą šventę. Šiais balionais labiausiai džiaugiasi vaikai, tačiau jie puikiai tinka ir suaugusiems, nes sukelia šypseną ir leidžia patirti geriausias emocijas. Turime trijų dydžių folinių helio balionų, taip pat prekiaujame paprastais helio dujomis užpildytais balionais:

  • paprasti helio balionai – 1€

  • vidutiniai foliniai – 5€

  • dideli foliniai – 8€

PLIUŠINIAI ŽAISLAI IR OLIZIUKAI

Pas mus galite įsigyti mielų, minkštų ir spalvotų pliušinių meškučių, zuikučių bei kitokių žaisliukų. Šie žaisliukai – puiki dovana mažyliams ar mylimai merginai nustebinti. taip pat turime gausų oliziukų – žaisliukų, auginančių žolytę ant galvos – pasirinkimą. Šie žaisliukai ne tik gražūs, bet ir įdomūs, ypač mažyliams. Vaikams smagu stebėti, kaip diena iš dienos jų oliziukas augina žolytę, ją reikia prižiūrėti, laistyti, o tai skatina atsakingumo jausmą. Turime įvairaus dydžio žaisliukų, todėl kaina priklauso nuo konkretaus pasirinkimo.

 ATVIRUTĖS 

Visoms progoms skirtos atvirutės. Originalios, su tekstais viduje arba be jų. Didelis pasirinkimas įvairių jubiliejų proga (18 – 90 metų). Išskirtinio dizaino, rankų darbo, su mediniais ar medžiaginiais elementais. Kiekvienas tikrai ras atvirutę, tinkančią mylimam žmogui pasveikinti bet kuria svarbia proga. Kainos labai įvairios, priklauso nuo atvirutės dizaino ir prasideda nuo 1€.