“GRAŽI DIENA”

Klasikinės formos, baltų ramunių ir kvapnių gvazdikėlių puokštė. Gėlės parenkamos bendru sutarimu, atsižvelgiant į kliento poreikius, progą bei sezoną. Kaina priklauso nuo gėlių kieko ir prasideda nuo 30€. 

“JAUSMŲ GAMA”

Laisvos formos, įvairių gėlių puoktštė. Gėlės parenkamos bendru sutarimu, atsižvelgiant į kliento poreikius, progą bei sezoną. Kaina priklauso nuo gėlių kieko ir prasideda nuo 30€. 

 GERBERŲ PUOKŠTĖ

Įvairių spalvų ar vienspalvė gerberų puokštė. Gerberos – ilgai žydinčios, į saulutes panašios gėlės. Galite pasirinkti puokštės formą: apvali griežtesnė arba laisva. Kaina priklauso nuo gėlių kieko ir prasideda nuo 30€. Vieneto kaina: 2€.

“GĖLIŲ KALBA”

Didelė ir įspūdinga austomų puokštė. Austomos, alstromerijos, eukalipto lapai ir žaluma susipina į darnią visumą ir sukuria prabangos aurą. Puokštę sudaro ilgai žydinčios gėlės, todėl puokštė puoš namus iki kelių savaičių. Puokštė laisvo stiliaus. Gėlių spalva parenkama bendru sutarimu, derinant užsakymą telefonu. Galite rinktis baltas, rausvas, violetines austomas; rožines, baltas ar tamsiai purpurines alstromerijas. Kaina priklauso nuo gėlių kieko ir prasideda nuo 30€. 

PUOKŠTĖ SU MEŠKUČIU

Įvairių gėlių puokštė (rožių, tulpių, alstromerijų, austomų, gerberų ar kt.) kuri pristatoma kartu su pliušiniu meškučiu. Tai puiki dovana, siekiant parodyti dėmesį artimam žmogui. Gėlės parenkamos bendru sutarimu. Puokštės kaina priklauso nuo pasirinktų gėlių bei jų kiekio ir prasideda nuo 30€. Meškučio kaina nuo 15€, meškučių pasirinkimas įvairus.

PIEVŲ GĖLĖS

Iš spalvingų ramunių ir alstromerijų sukurta puokštė, papildyta solidžia žaluma, pradžiugins kiekvienos mamos širdį. Ši puokštė itin ilgai išlieka šviežia. Gėlės puokštei parenkamos derinant su klientu – tai gali būti tamsiai purpurinės, geltonos, baltos ramunės, taip pat galima papildyti pilnavidurėmis žaliomis ramunėmis ar kitomis gėlėmis. Alstromerijų spalva taip pat priderinama prie bendros puokštės išvaizdos. Kaina priklauso nuo gėlių kieko ir prasideda nuo 30€. 

AUSTOMŲ PUOKŠTĖ

Rausva, balta arba purputinė austoma – tai romantiška, švelni ilgai žydinti gelė. Austomų puokštė atrodo prabangiai ir skoningai. Austoma žydi šakelėmis, todėl puokštė iš šių gėlių yra gausi ir įspūdinga. Kaina priklauso nuo gėlių kieko ir prasideda nuo 30€. Vieneto kaina: 2,5€.

ALSTROMERIJŲ PUOKŠTĖ

Alstromerija – išskirtinė, tačiau žmonių pamėgta gelė. Alstromerijų būna įvairių spalvų: balta, rožinė, švelniai rausva, purpurinė, raudona, oranžinė… Šių gėlių puokštės atrodo žaismingai ir romantiškai bei žydi ilgą laiką. Kaina priklauso nuo gėlių kieko ir prasideda nuo 30€. Vieneto kaina: 2€.

TULPIŲ PUOKŠTĖ

Tulpės – vienos populiariausių gėlių. Jos pasižymi spavų ir žiedo formų įvairove, todėl tinkamos dovanoti kiekvienam. Tulpės – pavasario ir vasaros gėlės, todėl tulpių puokštes gaminame tik sezono metu. Kaina priklauso nuo gėlių kieko ir prasideda nuo 30€. Vieneto kaina: 1€.