PATIRTIS

12 metų patirtis floristikoje

Floristikos menu užsiimame jau 12 metų. Per šiuos metus sukaupėme didelę patirtį, kuria norime su Jumis pasidalinti. Į kiekvieną puokštę įdedame dalį savo širdies, tai užtikrina, jog Jūs gausite geriausią rezultatą. Mokame tinkamai prižiūrėti kiekvieną gėlių rūšį, todėl gėlės išlieka šviežios ir ilgai puošia Jūsų namus. Sukauptos žinios leidžia pasiūlyti Jums geriausią sprendimą kiekvienai progai – tiek sveikinant kolegą su gimadieniu, tiek užsisakinėjant puokštę vestuvėms.

KOKYBĖ

Išskirtinė gėlių kokybė už geriausią kainą

Patikimi tiekėjai ir gebėjimas atskirti aukštą kokybę, leidžia pasiūlyti Jums šviežias gėles, kuriomis galite mėgautis ilgai. Kreipiame ypatingą dėmesį į gėlių kokybę ir puikiai pažįstame gėles, todėl mūsų salone jos visuomet šviežios. Kurdami puokšes, naudojame specialias technologijas, kurios užtikrina puokštės ilgaamžiškumą ir gražią išvaizdą. Kartu su aukšta gėlių kokybe, savo klientams siūlome gerą kainų santykį. Mūsų tikslas – pasiūlyti Jums kokybišką ir ilgalaikį rezultatą.

ATSAKINGAS POŽIŪRIS

Atsakingai žiūrime į savo darbą ir stengiamės išpildyti visus Jūsų lūkesčius

Mūsų pagrindinė misija – pildyti kliento poreikius ir daryti tai labai gerai. Kiekvieną užsakymą vykdome atsakingai, pasiūlydami Jums geriausią variantą, pagal Jūsų lūkesčius. Jei Jūs neapsisprendžiate, kokios puokštės ar kokių gėlių norite – mes visuomet nuoširdžiai Jums patarsime, atsižvelgdami į progą bei Jūsų poreikius. Mums malonu dirbti savo klientams, todėl laikomės principo, kad klientas visuomet teisus. Visus užsakymus pristatome laiku, apie įvykdytus užsakymus informuojame klientą.